Dietetyczne dania w naszym menu

Dietetyczne dania w naszym menu Sałatki i antipasto tutaj też są dobre, ale jest to pizza, że ??będą wracać. W przeciwieństwie do wielu innych miejsc w Rzymie, można dokonać rezerwacji w Da Vittorio, które powinny zmniejszyć poczekać.

4) La Gallina Bianca. Jeśli mieszkasz w pobliżu dworca kolejowego Termini, to miejsce jest bardzo wygodne. Plus, jest otwarta w porze lunchu i kolacji. Można zjeść wewnątrz lub na wspaniałe ciasta, które wyłaniają się z pieca opalanego drewnem idealnie ostry. Jeśli nie jesteś w nastroju na pizzę, makarony i inne pozycje trattoria stylu są dobre. Do posiłku z jednym z ich dobrych, niedrogich butelek wina.

5) Est Est Est. W biznesie od 1930 roku, healthandfitness.pl/trener-osobisty/ jest to rodzinny miejsce z dużo serca. Jedzenie jest dobre, obsługa jest przyjazny i większość nocy, jest to dużo zabawy. Nie zdziw się, że jest to całe serie restauracji śpiewać - Arrivederci Roma lub solo Mio, na przykład.

6) La Montecarlo. Otwarty przez córkę właściciela Da Baffeto, La Montecarlo posiada własny lojalnych. Jest tuż za rogiem od oryginalnego Da Baffeto. Będziesz musiał poczekać tutaj, ale służą one wspaniałe pizze na cienkim cieście z wieloma dodatkami, wspaniałe domowe desery i dobrych, włoskich win.

Znajdź więcej rzymskich restauracji Pizza tutaj. Albo znaleźć włoskich restauracji w Rzymie tutaj.

Artykuł napisany przez: https://kociewie24.pl/spoleczenstwo