Przyjęcie komunijne w domu, czy w restauracji?

Przyjęcie komunijne w domu, czy w restauracji?

Poszedłem do restauracji St. Brendan na obiad i jak wszedłem czułem przetransportowany do kraju Irlandii, bez kosztów biletu lotniczego. Wystrój jest wykonywane z wielką ciemnej stolarki wraz wiszące oprawy szkła barwione lekkie. Krajowe punkty kontaktowe są ich wspaniałe ogromne witraże, które otaczają obszar jadalni.Kovalczykarte Także na wystawie, jest ręcznie malowany obraz St. Brendan modlitwą i innych różnych irlandzkiego powiedzenie na ścianach. Upewnij się, aby spojrzeć na wszystko. Położony ku tyłowi, w kącie, to uroczy przytulny salon z prawdziwego drewna płonącego kominka. Mają długi bar i salon z małych stolików i drewnianej ławce na relaks. Oferują one w pełni wyposażony bar, który znajduje się również 14 importowane piwo z kranu, która jest dość imponująca.

Nie jest podstawka gospodyni usytuowany pomiędzy salonem bar i restauracja. Po małym czekać siedziałem przy stoliku przy oknie. Mój serwer przyszedł szybko i przyniósł mi ich menu i szklankę wody z lodem. St. Brendan oferuje nie tylko Entrees specjalistycznych, które są znane do Irlandii, ale także dania kuchni amerykańskiej. Aby rozpocząć z, zamówiłem filiżankę ich kraju boczek i Leek Zupa na $ 2.95. Na moje główne danie zamówiłem Guinnessa Pot pieczeń za $ 13.95. Mój kelner przyniósł mi zupę do mnie z dwoma domowych całych ziaren herbatniki podawane z masłem dwóch pasztecików Kerry Złoto irlandzkich na stronie. Moja zupa była gorąca grubą kremową konsystencją i podawane z dobrym kopiec kostkę świeżego boczku na wierzchu.

Przyjęcie komunijne w domu, czy w restauracji?

Zupa miał ładny bilans słony i dodał z lekkim smaku z porami smażona wyprodukowanych dla miłej korzystnej smaku. Herbatniki były wilgotne miękką teksturę i smakowały pyszne. Następnie przyszedł mój pieczeń. Pieczeń było podawane na dużym głębokim białym talerzu. Obok były ziemniaki puree i świeże warzywa. Część każdego z tych trzech bardzo duża. Pieczeń został starty z sosem na wierzchu. Mięso było bardzo delikatne i pikantne, ziemniaki puree były kremowy i gładki, a także świeże warzywa, które składało się Nauka jazdy Łódź z brokuły, marchewki rozdrobnione i fasola szparagowa były ciepłe, delikatne z dobrym smaku. St. Brendan ma ciepłą przytulną atmosferę świąteczną z dobrą obsługę i pyszne jedzenie.

Artykuł napisany przez: