Gdzie zjeść tanio, smacznie i zdrowo?

Gdzie zjeść tanio, smacznie i zdrowo?

Większość miłośników pizzy zgadzają się, że Neapol jest ojczyzną pizzy, i miasto, które ustawia poprzeczkę dla niego. Ale to nie znaczy, że nie jest wspaniała pizza w Rzymie. Jest. I cieszy się kawałek ciasta lub cały w Rzymie jest istotną częścią każdej wizyty.

Co do zasady, pizza w Rzymie jest cieńsza i chrupki, niż jest w Neapolu.jakie ubezpieczenie samochodu wybrać A większość rzymskich placki mają więcej dodatków niż tradycyjne pizzy neapolitańskiej margherita lub marinara. Jeśli chcesz, aby towarzyszyć pie z sałatką, a przystawka i deser, większość restauracji w Rzymie służyć więcej niż tylko pizzę.

Czy szukasz przypadkowym miejscu ze wspólną stoły i talerze papierowe lub ładnym trattorii z ładnym tarasem i dobrego wina, jest to pizzeria w Rzymie, który jest właśnie dla Ciebie.

Oto nasza lista najlepszych Pizzerie w Rzymie:

Gdzie zjeść tanio, smacznie i zdrowo?

1) Da Baffeto. W pobliżu Piazza Navona, jest to prawdopodobnie najbardziej popularne miejsce pizzy w mieście. Jest zwykle linia, a raz jesteś w pozycji siedzącej przy stole, będzie to prawdopodobnie z innymi. Ale tutaj placki są warte oczekiwania. Dzięki doskonałej równowadze z serem i skorupy, bardzo aromatyczne dodatków i najwyższej tekstury, jest to miejsce, warto poszukać. Da Baffeto ma teraz drugą lokalizację na Piazza del Teatro di Pompeo.

2) Dar Poeta. In Trastevere, służą tradycyjne placki rzymskie z niekonwencjonalnymi dodatkami takimi jak jabłka i Grand Marnier. Ciasto jest wykonany z tajnym, drożdże wolne receptury, można zamówić je z grubej lub cienkiej skorupie. Zamówić bruschetta cieszyć poczekaniu do tortu - podają kilka rodzajów. I nie przegap Nutella i calzone serem ricotta na deser. Są pyszne.

3) Da Vittorio. Również w Trastevere, oferują one grubsze, chewier neapolitański stylu ciasto z dużą ilością różnych dodatków i kilka ciekawych kombinacji.
Artykuł napisany przez: Naturalna żywność sprzedaż hurtowa