Kuchnia molekularna - co to takiego?

Kuchnia molekularna - co to takiego? To jest jak wszystkie telefony są podłączone przez niewidzialny drut do tyłu punktu dostępowego w restauracji. To informacja dla klientów, jak długo trzeba czekać, a kiedy mogą wrócić. Wiadomość błyskawiczną lub alarm pokazuje ile tabele pozostają puste. Powrót w restauracji, nadajnik jest używany do wysyłania wiadomości do każdego pager.zapraszamy na naszą stronę internetową

Serwery same mogą korzystać z tego systemu komunikacyjnego z pagerów serwerowych. To pozwala im uczestniczyć do potrzeb klientów podczas oczekiwania na jedzenie będzie gotowy. Kiedy jedzenie jest gotowe, serwery ile za oc mogą po prostu pobrać dania z kuchni zamiast czekać w kuchni na kilka minut na końcu. To również wykorzystuje nadajnik, który powiadamia serwer, że jedzenie jest gotowy.

systemy dalekiego zasięgu typu restauracja stronicowania mogą korzystać inne instytucje, jak dealerów samochodowych, kasyna, oraz szkół i uczelni. Instytucje edukacyjne obejmują szkółki kościoła, gdzie małe dzieci uczą katechizmu. Prawie wszystkie pagery są wyposażone w silny tryb wibracji więc handler nie przegap stronę.

Aby uzyskać więcej informacji, wyszukaj restauracji stronicowania w Google dla związanych z nimi informacji.

Artykuł napisany przez: