Kuchnia wegańska - co jeść?

Kuchnia wegańska - co jeść?

Alamitos Bay i Półwysep w mieście Long Beach, Kalifornia jest jak plaster raju.

Pięknej zatoce z jego centrum żeglarstwa i usługi gondola jest schowany na początku półwyspu. Mniej niż mila długa, urocza dzielnica zbudowana jest na wąskim półwyspie, z Oceanu Spokojnego, na jednej stronie i cichym brzegu zatoki spacer po drugiej stronie.aparat tlenowy To prowadzi mnie do najbardziej romantycznych restauracji i gondolą. CafA © Piccolo jest północna włoską restaurację z magicznych włoskich musujących Little Star świateł i przytulne ogniskach. Tak szybko, jak idziesz, zostanie przekształcony urokiem starego świata tylko w krajach europejskich.

Aromat dobrego jedzenia wypełnia w romantycznej restauracji z ogrodem to inspirujące. Jest to idealne miejsce na rozpoczęcie wieczoru. Wczesna kolacja w najbardziej romantycznych restauracji w Long Beach znajduje się w odległości krótkiego mile od półwyspu. Podziwiać zachód słońca z spacer wzdłuż ścieżki rowerowej, w odległości bayside lub nadmorskiego spaceru. Zakończ wieczór w drodze przejażdżkę gondolą, która zabierze Cię wokół wysp Neapol i kanałach. Twój cały wieczór będą czuć się jak zabrał na wycieczkę do Włoch.

Jak można ignorować romans przytulnej romantycznej włoskiej restauracji, której atmosfera jest to, że od wieków stara włoskiej willi, w odległości słońca w skrawku raju, a gondolą z gondolier śpiewanie piosenek o miłości. Och, jak romantyczne!

Artykuł napisany przez: http://opakowania-wroclaw.pl/