Najlepsze przepisy na rozgrzewające zupy

Najlepsze przepisy na rozgrzewające zupy

To był piątek o 5pm, a ja wyłączania komputera w pracy, doczekać wieczór dogania na moich programów telewizyjnych i przytulanie na kanapie z moim kocu, kiedy dostaję tekst od znajomego, mówiąc, że była przechodząc do "Rice to Riches" w Soho i mam przyjść. Zastanawiałem się przez kilka chwil, po czym zorientowali kanapa może czekać, nie jestem taki stary po wszystkim i to w piątek wieczorem!oznaczniki na przewody A ja wyobrażałem sobie elegancki salon Asian fusion, gdzie dziewczyny i chciałbym wypić kilka koktajle i nadrobić zaległości w wydarzenia tygodnia - Chłopiec I off!

Wysiadamy z metra na Spring Street, a ja w końcu zapytać, więc co to za miejsce? Ku mojemu zaskoczeniu, poinformowano mnie, że byliśmy na naszej drodze do jedzenia pudding ryżowy! Poważnie? Na piątkowej nocy ?! Gdzie jest mój drink ?! Teraz, uwielbiam słodycze, ale pudding ryżowy tak naprawdę nigdy nie była moja sprawa. Mam na myśli naprawdę, ilu z was ma ochotę na północy pudding ryżowy? Czekolada, lody, babeczki ... Teraz to właśnie pragnę późno w nocy. Ale postanowiłem iść z otwartym umysłem, i byłem bardzo zaskoczony, jak tylko wszedłem do środka. Da © KR, nie było w ogóle, co sobie wyobrażałem, było bardzo nowoczesne, kolorowe i jasne i nie było mowy pęcherzyków wiszące z sufitu w każdym miejscu z zabawnymi, sarkastycznych wiadomości, takich jak "Myśl z żołądkiem" fat ... Shmaat! "i mój osobisty faworyt," nie pytałem cię tańczyć ... powiedziałem, że wyglądam grubo w te spodnie! ". od razu wiedziałem, że to nie będzie typowy staw budyń (nie, że istnieje wiele stawów budyń, które znam i tak ...)

Chodziliśmy do licznika, który wyglądał bardzo podobnie jak w lodziarni ale zamiast lodów w pojemnikach istniała różnorodność smaków ryżu pudding od Chocolate Chip flirt http://kotly-uniwersalne.pl/, Sex Drugs i Rocky Road, by będę Weź ajerkoniak za 200 $ Alex - Przysięgam, że nie zmyślam! Najlepsze jest to, że są one bardziej niż szczęśliwi, aby spróbować jak najwięcej smaków jak chcesz przed popełnieniem.
Artykuł napisany przez: najlepsza spedycja na busa