Lokalne produkty w naszej restauracji

Lokalne produkty w naszej restauracji

deficyty handlowe są prawdziwym problemem, jeśli chodzi o globalnej ekonomii, ale chciałbym przedstawić wam, że deficyty handlowe występują na poziomie lokalnym. To prawda, na poziomie miasta, a tam w swojej społeczności. Jeśli więcej dolarów płyną z miasta, i twoi mieszkańcy jadą do innych obszarów i wydając swoje pieniądze, to nie są wspieranie lokalnego biznesu, lokalną bazę miejsc pracy, a nawet pomagając z wpływów podatkowych sprzedaży miejskie.

Pamiętaj pieniądze potrzeb miejskie też niemal każda gmina został ranny w wyniku niedawnego kryzysu. Więc jaka jest odpowiedź? Odpowiedź jest świadomość, i chciałbym z tobą porozmawiać o tym przez kilka chwil przez siły.

Być może widzieliście podczas różnych poprzednich recesji, jak miasta i społeczności razem zespół do promowania "kupić lokalne" lub "sklep lokalny" programy. Programy te zwykle działają bardzo dobrze, kiedy wszyscy są na pokładzie, a lokalne konsumenci przypomniał spróbować wydać swoje pieniądze na miejscu w miarę możliwości. Oczywiście, gdy gospodarka wraca i nikt się o nic martwić, zazwyczaj te programy umrzeć, ponieważ niewiele jest ewentualne odsetki i nikt nie czuje potrzeby wkładać żadnego artroskopia Zielona Góra wysiłku w nich.

Jest to naturalne, ponieważ wszystkie lokalne firmy mają mnóstwo pieniędzy, ponieważ sklepy detaliczne są zajęte, a restauracje są pełne, a wszystkie lokalne kluby usługowe i organizacje społeczne są coraz mnóstwo darowizn od społeczności biznesowej.

Tak, ale gdy gospodarka wraca do negatywnej okresie wzrostu wszystkich nagłe te przedsiębiorstwa są niezbyt dobrze robi. W rzeczywistości wiele firm, które były niegdyś kwitnącej, teraz "na wynajem" znaki w oknie, co oznacza, że ??nikt nie ma tam pracę, a oni oczywiście nie są ofertami. I podobnie jak "teoria rozbitych okien", jeśli chodzi o przestępstwa, im więcej firm, które zbankrutować, tym gorzej centrów handlowych nie, i dlatego cała ta energia jest tracona, a nawet więcej firm przejść brzuch lub upadłości powodując kaskadowy efekt.

Artykuł napisany przez: https://passan.com.pl/firm-pol-1493417460-PASSAN-Polska-Pasmanteria.html