Ekskluzywna resturacja na ekskluzywne przyjęcie

Ekskluzywna resturacja na ekskluzywne przyjęcie

Jeśli szukasz dla niektórych ekskluzywnych ofercie, to jest to miejsce, aby obserwować. Począwszy od poniedziałku do piątku, ta restauracja oferuje kilkadziesiąt ostryg za jedyne 20 $ od 5 do 8 pm w godzinach wieczornych.

Le Paris

1812 Sainte Catherine Zachód

Le Paris został rozpoczęty przez rodzinę Poucant w 1950 roku. Jest to jedna z najstarszych francuskich restauracji w Montrealu znanych na swoje czasy tradycyjną park maszynowy Legnica francuską atmosferą i urokiem. Le Paris zdobywa serca z jego przepyszne smażone steki i szeroką gamę innych non-wegetariańskie przysmaki.

Les Filles du Roy

405 Rue Bonsceours

Jesteś pewny, aby uzyskać zdumieni pięknem i Da © KR każdego pomieszczenia. Ta restauracja oferuje szeroki wybór kuchni francuskiej. Najlepszą rzeczą jest to, że kuchnie są pod wpływem odkryć Quebecu. Przygotuj się na prawdziwie historycznego doświadczenia, jak nigdy przedtem.

Uchwyt

407 McGill Ulica

Jest to jeden z najbardziej klasycznych francuskich restauracji bistro w Montrealu z mnóstwem orzeźwiającym kuchni francuskiej. Główny kucharz Simon Laplante zapewnia klasyczny bistro z przyjemnym wnętrzu. Ciemne wnętrza drewno oferują ciepłą i kojącą atmosferę, aby cieszyć się jedzenie na jesienne dni.

O'Thym

1112 Boul.de Maisonneuve East

Ta klasyczna francuska restauracja znajduje się w montrealskiej Gay Village. Służy Ci własną butelkę wina i zjeść spokojnie na 6 do 9 pm posiedzeń. Jeśli wizyta w weekendy, upewnij się, że masz rezerwacje zrobione sprzed. Spróbuj filet mignon.

Więcej informacji na temat restauracji w Montrealu, sprawdź informacje w Internecie. Dostać się do znalezienia najlepszych restauracji w Montrealu natychmiast!

Artykuł napisany przez: oc ubezpieczenie porównanie