Idealny wygląd Twoich dań

Idealny wygląd Twoich dań

Lakefront gastronomiczne w Finch i Chubb - Whitehall, NY

Trzy łodzie minął i zniknął w oddali dół jeziora. Pode mną żaglówkę był uwzględniając jego maszt podniesiony i widziałem ludzi wylegiwanie i relaks na swoich drogich luksusowych łodzi. Z moim stole w jadalni, że widzę te wszystkie aktywności w marinie i cieszyć się widokiem!kalkulator polisy oc

Jestem z Burlington, VT i lubią podróżować na mojej łodzi w okresie letnim w dół do jeziora do Whitehall, NY. Jest to miły jazdy na jezioro i można zatrzymać się w kilku innych miejscach na drodze, w tym Westport, Port Henry i Fort Ticonderoga. Restauracja Finch i Chubb znajduje się w małej miejscowości Whitehall, NY. Miasto Whitehall jest "kolebką US Navy", jest mały, ale ładny marynarki muzeum w mieście, parku, kilka sklepów w centrum miasta i zamek na wzgórzu, które można wędrować aż do wycieczek ,

Budynek, w którym znajduje się restauracja jest starszy patrząc i wykorzystywane do być wykorzystywane do przemytu i bootlegging czasie zakazu. Wewnątrz restauracji atmosfera jest jasne ze starym drewnianym bloku rzeźnika jako centrum sztuki i duże okna, które mają ładne widoki na nabrzeże. W zależności od dnia, można uzyskać dobry widok na marinę, łodzi i zrobić kilka osób ogląda.

Menu oferuje szeroki wybór kurczaka, owoców morza, steki, i makaron. Zacząłem od kuchni zupy, która była kremowa zupa cebulowa. To było z grilla Chleb i grzanki na górze i serem ... pycha! Mam szczęście i miał szczególny Tej nocy, krewetki homara na makaron. Wielkość porcji był hojny, a sos bardzo aromatyczne i świeże homary. Deser był ciepły jabłko jagoda chrupkie z lodami waniliowymi na górze. Posiłek obejmuje również małą sałatkę z domowej roboty sos i świeżego pieczywa i domowej roboty dip.

W menu znaleźć można dania wczesne śniadanie, szeroki wybór win i kilka unikalnych potraw, takich jak grillowanym kurczakiem i orzechami nad linguine. Istnieje również tawerny, a także odkryty taras z większą widokiem na jezioro, dobre za to, że koktajl przed kolacją. Po długim dniu spędzonym nad jeziorem, kolacja w Finch i Chubb był spokojny i satysfakcjonujące. Jeśli podróżujesz przez ten teren lub planuje się łódką po jeziorze Champlain to miejsce nie można przegapić!

Artykuł napisany przez: http://www.serwis-pc.org.pl/wladyslawowo.php