Resturacje przyjazne dla małych dzieci

Resturacje przyjazne dla małych dzieci

Restauratorzy są jednymi z najbardziej kreatywnych ludzi, których znam, nigdy nie widziałem więcej małych firm otwarty na karcie kredytowej, czy bez dużą ilością gotówki. To fenomenalne myśleć, że ludzie nie mogą znaleźć pieniędzy na zaliczki na domu, ale restauratorzy otwartych restauracji codziennie bez pieniędzy w banku. https://www.opalinski.eu/ Nasza branża jest intrygujący i prowokujący. Ludzie rzucają swoje ciężko zarobione pieniądze, aby być częścią glamour nasz przemysł jest znana. Każdy chce być wielki strzał, lub pracy jadalni na ruchliwej noc. Przyjaciele nazywają was, prosząc o rezerwację kiedy wyprzedane. Wielu z nas nie ma wyższe wykształcenie, nasze karty kredytowe są maxed a jednak lekarze, prawnicy i inżynierowie są zazdrośni o nas.

Problem z naszej branży jest większość restauracji nie. Procenty są oszałamiające, ale kiedy restauracji nie , zawsze jest ktoś chętny, aby podnieść dzierżawy i otworzyć nową koncepcję w tym samym miejscu. To jest zupełnie niewiarygodny. Patrzę w niektórych restauracjach i wiem, że nie będzie to zanim jeszcze otwarte. Rozmawiałem z wieloma nowymi restauratorów i nie mogę uwierzyć, brak doświadczenia, jakie posiadają, a nawet zestaw umiejętności, aby dać sobie szansę walki.

Większość firm koncentruje się na marketingu, chodzi o to, czy można dostać wystarczająco dużo ludzi, przejść przez drzwi, można płacić rachunki. Jest to świetna teoria, jest problem, jeśli nie posiadają systemy, są szanse, będziesz dmuchać doświadczenie i klienci będą powiadomić swoich znajomych o ich złych doświadczeniach i prawdopodobnie nigdy nie wróci. Szkolenie i systemy są krew życia dobrze prowadzony restauracji, szkolenia jest cały wątek wszystko na jego własne. Chcę skupić się na systemach, w szczególności kontroli zapasów. Inwentaryzacja jest jednym z najważniejszych elementów w firmie.
Artykuł napisany przez: spedycja na busa