5 Najlepsza kuchnia polska w Krakowie

5 Najlepsza kuchnia polska w Krakowie

Montreal jest niesamowita przeznaczenia, który jest znany najlepiej z licznych restauracji i licznych przysmaków serwowanych. Jest to miejsce smakoszem jest również dobrze znany z francuskiego stylu, który ma wiele do zrobienia z epikurejskiego reputacji miasta na całym świecie. Montreal lub "Paris" Ameryki Północnej oferuje jedne z najlepszych kuchni francuskiej serwowane w najbardziej znanych zakładów. Dlatego na francuskich restauracji w Montrealu można oczekiwać najlepszych propozycji kulinarnych Francji. Więc cieszyć po nich siedział w tym w Ameryce Północnej miasta.

Jeśli zdarzy ci się odwiedzić ten północnoamerykański miasto, znajdziesz setki francuskich restauracji w mieście. Większość francuskich restauracji w Montrealu różnią się pod względem budowy, lokalizacji, ceny, a także w swoim podejściu do serwowania posiłków. Dla własnej wygody, oto 5 najlepszych francuskich restauracji w Montrealu do wyboru.

Le Margaux

5058 Parc Avenue

Le Margaux to wykwintna restauracja francuska, która znana jest z lokalnym stylu i francuskiej tradycji. Położony wzdłuż Mile End, Le Margaux ma reputację obsługujących gości z całego świata. Dobre planowanie może być zauważony przez cały potraw. Otrzymasz kreatywności w najlepszym wydaniu. Ta francuska restauracja jest prawdopodobnie najbardziej atrakcyjnych opcji, jeśli chodzi o wybór najlepszej francuskiej restauracji w Montrealu. Tabela d'hote jako menu obiadu jest dostępny za jedyne 20 $.

Le Pois Penche

1230 De Maisonneuve Zachód

Jest to jeden z najbardziej popularnych restauracji w Montrealu. Ta francuska restauracja jest inspirowana http://www.kkclima.pl/ tradycyjnym stylu i duchu sięgającą 1940 Paryż. W bieżącej daty, Le Pois Penche jest uważany za jednego z najlepszych francuskich barów położonych w centrum Montrealu.
Artykuł napisany przez: