Jak wybrać odpowiednią restaurację?

Jak wybrać odpowiednią restaurację?

Dining Out, w Wokół Nowego Lasu w południowej Anglii - trzy lwy, Blisko Fordingbridge

Trzy Lwy na Stuckton tylko na południowym wschodzie Fordingbridge na obrzeżach New Forest nie jest takie łatwe miejsce do znalezienia, ale warto poświęcić chwilę szukając go. To nie jest pub w ogóle, ale to restauracja, która oferuje również możliwość noclegu.Dobry trener personalny Nie jest dobrym wielkości parkingu również poza wąskim pasie.

Niewielki obszar oczekujących jest dobrze wyposażone w skórzane fotele i kanapy, gdzie można usiąść i zrelaksować się i studiować tablica wyświetlania menu danego dnia. Oliwki i orzechy nerkowca czekają i można wziąć swój czas z aperitif.

Sama restauracja okolicy był zaskakująco duży i choć to był wtorek było wciąż dobry pokropienie zadowolonych zajazdy porozrzucane miejscu.

Wybrałem kurczaka gotowane z wapnem i towarzyszy mieszanych warzyw w sezonie, podczas gdy mój partner zdecydowaliśmy się na wypróbowanych i tradycyjny stek z polędwicy sałatki.

Kiedy mój posiłek przyjechaliśmy to przypomniał mi formalnego elżbietańskiej ogrodzie, geometrycznie wyświetlane na talerzu. Prezentacja jest oczywiście wielka rzecz w Three Lions i to musi być powiedziane, posiłki wyglądało wspaniale. Moje danie z kurczaka było dobrze przygotowane i zapakowane w niezwykłych smaków i lokalnych świeżych warzyw uzupełniane to dobrze.

Stek mój partner przyszedł starannie plasterkach i pięknie przygotowane i mogę ręczyć za to też, że prosił kawałek do smaku. Wszystko we wszystkich głównych dania były naprawdę doskonałe.

Gorąca czekolada budyń było chrupiące na zewnątrz z pięknym centrum katar, wraz z lodami i był wspaniałym budyń i mogę gorąco polecam, zwłaszcza jeśli jesteś chocoholic.

Jak można zgromadzić Trzy Lwy nie jest stek i frytki stawów (istnieje wiele placówek tego rodzaju w całym obszarze New Forest i wielu z nich są bardzo dobre), ale jeśli szukasz czegoś bardziej niezwykłego , trochę lepsza jakość, i tak, trochę droższe też potem serdecznie polecić Trzy lwy w każdym calu.

Jedzenie było super, w miejscu, atmosfera na (obecni właściciele byli tam około piętnastu lat i wyraźnie ciężko pracowali, aby stworzyć dobrą atmosferę i reputację ich mieszaniny klientów okazjonalnych i regularnych), podczas gdy obsługa była wesoła, wydajny i atrakcyjne.

Jako dodatkowy bonus to restauracja położona w okolicy roi się od dzikiego życia. Po drodze zatrzymaliśmy się i patrzył się lisa dorosłego nękanie i polowania całe mnóstwo królików, podczas gdy w drodze powrotnej napotkaliśmy dwa małe jelenie Sika, którzy byli nie spieszy się do opuszczenia pasa ruchu, nawet gdy wyszedłem z samochodu do filmu je, a wkrótce po tym, red deer tylne przerywana w poprzek drogi przed nami, jej mały jelonek gonić gorączkowo tyłu.

W sumie super koniec do pamiętnego wieczoru.

Atmosfera: 9 Wartość: 9 Wyżywienie: 10 osób: 9 Razem: 37/40

Artykuł napisany przez: blacharz nowy targ